Oferty pracy

Oferty pracy

Praca w Nordea

Proces
rekrutacji

1. Wysyłasz CV

Wyślij nam swój życiorys i list motywacyjny! Możesz skorzystać z aplikacji on-line, lub załączyć dokumenty w mailu zaadresowanym rekrutacja@nordeapolska.pl
Wśród aktualnych ofert nie ma nic dla Ciebie? Nie szkodzi, być może już niedługo będziemy szukać kandydatów na stanowisko, do którego masz wszelkie wymagane kwalifikacje. Twoje cv na pewno u nas nie przepadnie!

2. Weryfikujemy dokumenty

Twoje dokumenty trafiają na biurka osób, które odpowiadają w Nordea za dobór pracowników. Na początku wybieramy te osoby, które najlepiej spełniają kryteria prowadzonej w danej chwili rekrutacji. Jeśli Twój życiorys mówi nam, że prawdopodobnie spełniasz te wymogi, dzwonimy do Ciebie. Niekiedy pierwszą rozmowę kwalifikacyjną prowadzimy już przez telefon. Warto być więc przygotowanym na pytania o:

  • Wykształcenie
  • Doświadczenie
  • Zawodowe plany na przyszłość
  • Motyw aplikowania na dane stanowisko

3. Rozmawiasz z pracownikiem Działu personalnego

Kandydaci, którzy, naszym zdaniem, najlepiej pasują do profilu stanowiska, są zapraszani na rozmowę z pracownikiem Działu Personalnego. To spotkanie jest nie tylko dla nas – pytamy o Twoje osiągnięcia czy styl pracy. To spotkanie jest także dla Ciebie! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące warunków zatrudnienia czy kultury naszej firmy.

4. Spotykasz się z potencjalnym szefem

Jeśli obie strony zgodzą się, że to może być początek udanej współpracy, organizujemy dla Ciebie spotkanie z Twoim potencjalnym przełożonym/szefem działu, do którego chciałbyś dołączyć. Na tym etapie sprawdzamy Twoje merytoryczne kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie. Niezwykle przydatne jest udokumentowanie dotychczasowych sukcesów. Może warto zabrać ze sobą pisemne referencje z poprzednich miejsc pracy? Przekonaj nas, że właśnie Ty najlepiej spełniasz nasze kryteria!

5. Składamy Ci ofertę pracy

Kolejny krok jest po naszej stronie. Twój przyszły bezpośredni przełożony wraz ze swoim przełożonym i pracownikiem działu kadr w ciągu kilku dni powinni podjąć decyzję o złożeniu Ci oferty pracy. Poinformujemy Cię o niej nawet jeśli będzie dla Ciebie negatywna.

6. Podejmij decyzję!

Złożyliśmy Ci ofertę pracy. Teraz Twój ruch: decyzja i ewentualne rozwiązanie umowy z poprzednim pracodawcą. Jeśli to dla Ciebie istotne, możemy podpisać z Tobą list intencyjny.

7. Witamy w Nordea!

Ostatni etap rekrutacji to podpisanie umowy o pracę i jesteś w zespole Nordea!